Loading...
karrier slide

Szoftvertesztelő mérnök

Főbb szakmai feladatok:

  • Az Agilis szoftverfejlesztő csapatban senior szoftvertesztelő mérnökként a fejlesztők támogatása tesztelői szempontokkal
  • Tesztelés megtervezése, végrehajtása; a tesztvégrehajtás felügyelete
  • Teszt automaták implementálása
  • Részvétel a teszt keretrendszer fejlesztésében
  • Visszajelzés adása a tesztcsapat számára
  • Tesztjelentések, tesztjegyzőkönyvek elkészítése
  • Continuous integration scriptek karbantartása

Projekthez kapcsolódó feladatok:

  • Projekt előkészítésben való részvétel (tender anyag készítése, véleményezése)
  • Termék kockázatok felismerése, figyelembe vétele
  • Termék, és projekt kockázatok jelzése a menedzsment felé
  • Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése tesztelői szempontból
  • Javaslattétel user story-k pontosítására, további user story-k megfogalmazására
  • Folyamatos párbeszéd a csapattal, és a product owner-ekkel

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen
  • Tesztautomatizálásban szerzett 3 év tapasztalat
  • Tetszőleges programozási nyelvben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • HTTP alapú szolgáltatások, Web és desktop alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Continuous Integration ismerete (pl.: Jenkins, GO)
  • Java programozási tapasztalat
  • Git vagy SVN ismeret
  • JMeter ismeret
  • Szakmai angol nyelv ismerete írásban

Egyéb:

  • Ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmódot
  • Analitikus probléma - megközelítés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Rugalmasság
  • Eredményorientált szemlélet
  • Kreativitás

Előny:

  • Test Complete ismeret
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Atlassian termék ismerete (Jira, Confluence, Bitbucket)

Amit kínálunk:

  • Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva
  • Szakmai képzéseken való részvételi lehetőség
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák és csapat
  • Jól megközelíthető modern iroda
  • Stabil, fiatalos munkahely
  • Versenyképes fizetés (vállalkozók jelentkezését is várjuk)

PPM Technical Expert

 ROLES & RESPONSIBILITIES:

  • Configuration of CA PPM, system customization based on businees needs
  • CA PPM system installation, support, maintenance
  • CA PPM script writing (GEL script)
  • Building workflows in CA PPM
  • Building reports (Business Objects/Jaspersoft)
  • Participating in international projects
  • Database maintenance/implementation
  • Regular client support
  • Project Management, participating in project teams
  • Location: London

Java software developers – project based work